JAUTĀJUMIJautājumi par programmas saturu

Sajūtu sadaļas nodarbībās tiek apskatītas tādas tēmas kā uztvere par savu vizuālo tēlu, motivācija, sociālais spiediens, emocionālā ēšana, emocijas (skumjas, agresīvās jūtas, kauns, vainas izjūta), atbildības uzņemšanās u.c.

Platformā būs iespēja atlasīt vegānās, veģetārās, bezglutēna un bezlaktozes receptes.

Mūsu programmas saturu ir veidojuši savas specialitātes pārstāvji. Sajūtu sadaļu veidojuši Laura Valaine, Dora Balode un Artūrs Miksons, taču meditāciju sadaļas izstrādē piedalījās meditāciju un Pranayama elpošanas pasniedzējs Toms Ābele. Uztura sadaļas izstrādē piedalījušies tādi speciālisti kā Lolita Neimane, Anna Rozīte, Gita Ignace, Jeļena Pavlova, Viktorija Zakarkeviča u.c., savukārt sporta video nodarbības veidojuši DCH studijas treneri. Fizioterapijas nodarbības vada fizioterapeits Edgars Antonovs.

Programma ir sastādīta 12 nedēļām, kur savstarpēji mijās uztura un sajūtu nodarbības, taču katru nedēļu ir iekļautas arī sporta nodarbības.

Šī programma ir pilnībā anonīma - mēs, programmas veidotāji, neredzam lietotāja darbības personīgajā kontā.
Toties - lai Tu pats varētu sekot savam progresam, esam izveidojuši interaktīvu vidi ar ievades vietām, kur uzskatāmi varēsi redzēt izmaiņas svarā, gurnu un vidukļa apkārtmēros u.c. rādītājos.

Uztura speciālista konsultācijas gaita ir atkarīga no Tev interesējošajiem jautājumiem. Iespējams Tev vienkārši ir nepieciešama motivācija, radušies jautājumi par uztura sadaļas nodarbībām vai vēlies personalizētākus ieteikumus (piemēram, kādai saslimšanai pielāgotus).

Jautājumi par apmaksu

Maksa par vienu attālināto uztura speciālista konsultāciju ir 30 EUR.

Jā, ir iespēja iegādāties atsevišķi uztura sadaļas lekcijas, sporta treniņus vai sajūtu sadaļas lekcijas ar darba lapām.

Apmaksa notiek ar programmas Paysera starpniecību, kurā būs dota iespēja apmaksu veikt ar piedāvātajām funkcijām. 
Paysera piedāvā maksājumus veikt caur personīgo Paysera kontu, Revolut, kā arī caur internetbankām (SwedBank, SEB, Luminor, Citadele).

Jautājumi par tehnisko izpildījumu

Konsultācijas ar uztura speciālistu paredzētas attālināti ‘’zoom’’ platformā. Pirms speciālista konsultācijas būs iespēja pieteikties manā kabinetā atrodamajā kalendārā, kādā Tev ērtākā laikā.

Visi mūsu piesaistītie uztura speciālisti ir kompetenti un pieredzējuši savā jomā. Uztura speciālistu daudzums konsultēšanai var būt mainīgs, taču dalībniekiem būs iespēja izvēlēties sev tīkamāko.

Visas sporta, uztura un sajūtu lekcijas būs skatāmas video lekciju formātā, tādējādi iespējams skatīties sev ērtākā laikā un vietā.

Jā, visas nodarbības ir video lekciju formātā un būs iespēja skatīties sev ērtā vietā un laikā.

Visi pielikumi būs ar iespēju tos lejupielādēt. Videolekcijas būs pieejamas sadaļā "mans kabinets" pie attiecīgās tēmas.

Pēc pilnās programmas iegādes uzreiz atvērsies piekļuve programmas plānam, kurā būs sakārtotas lekcijas pēc to sarežģītības pakāpes. Kopumā programma paredzēta 12 nedēļām, kuru gaitā būs iespēja monitorēt savu progresu. Visa dalība šajā programmā notiek pilnībā automatizēti un Jums piemērotā laikā, kā arī progresa atzīmes redzēsi tikai Tu - šī informācija netiek centrāli nodota platfomas veidotājiem.

Jautājumi par personas datu apstrādi un izmantošanu

Personas kods ir nepieciešams, lai mēs varētu:
- identificēt lietotāja dzimšanas datus, no kuriem izriet tālākie uzturvērtību aprēķini;
- ja attiecināms, lai novērtētu maznodrošinātā statusa atlaides pieprasījumu;
- lai nodrošinātu Eiropas sociālā fonda projekta prasības.

Mēs sniedzam maksas avieglojumus cilvēkiem, kuri pieder pie sociālās atstumtības riskam pakļautās iedzīvotāju grupas, piešķirot viņam pilnu programmu par minimālu dalības maksu.

Jautājumi par nepieciešamajām priekšzināšanām un programmas ietvaros izmantojamo inventāru

Iepriekšēja pieredze meditēšanā nav obligāta, jo tiks skaidrots par mediēšanas pamatiem, kā arī pašu meditāciju ilgums pakāpeniski pieaugs.

Lai piedalītos nodarbībās un aktīvi sekotu līdz, nav nepieciešams speciāls papildus inventārs. Dažās nodarbībās var tikt lūgts izmantot mājās esošus priekšmetus, piemēram, krēslu.

Citi jautājumi par programmu

Veselīgas svara zaudēšanas temps ir 0,5kg nedēļā. DzīvoVieglāk programma ir paredzēta 12 nedēļu gara, tādēļ potenciāli zaudējamais svars ir 6kg, taču viss ir atkarīgs no personīgajiem mērķiem, sākuma svaru un iesaistes intensitātes.
Paroles atjaunošanas e-pasts nosūtīts! Pārbaudi e-epastu un seko tajā norādītajām instrukcijām.
Parole nomainīta!
Paldies, ka reģistrējies!
Ievadi kodu!
uzturs
kustības
sajūtas
3 mēneši
90
Pilna programma "Dzīvo vieglāk"
uzturs
30
14 uztura speciālistu nodarbības
kustības
30
36 video nodarbības pamatpakā +
22 papildus nodarbības (joga, dejas)
sajūtas
30
12 video nodarbības
ārstiem
25
5 uztura lekcijas +
1 bonusa lekcija par FODMAP diētu
6 TIP punkti